O Nas

Stworzymy ogród Twoich marzeń - miejsce Twojego relaksu...
Twój ogród może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci ogrodu…

Zakładanie terenów zieleni to magiczny świat, który pozwala tworzyć bajkowe miejsca… Miejsca,  w których można się zatracić – odnaleźć spokój, wyciszenie i relaks. Aby mieć pewność, że wybrane rośliny poradzą sobie w miejscu sadzenia oraz aby dobrać je pod kątem specyfiki i ich potrzeb, polecamy nasze usługi –  to cały nasz świat – zaufaj nam i pozwól stworzyć dla siebie zielony raj!

Już ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów, parków i terenów zielonych.  Projektowanie to nasza pasja, dlatego z taką przyjemnością oddajemy się naszej pracy. Pozyskana przez lata pracy w branży ogrodniczej praktyka, doświadczenie oraz wiedza, którą wciąż pogłębiamy - pozwalają nam na oferowanie doskonałych rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań.

Dbając o nienaganną jakość świadczonych usług, dokładamy starań, aby realizowane przez nas zlecenia przebiegały sprawnie, z nastawieniem na Państwa komfort, wygodę i w jak najkrótszym czasie. Gwarantujemy rzetelne doradztwo specjalistów, najwyższą jakość wykorzystywanych produktów, krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Pozostajemy do Państwa dyspozycji również po zakończeniu zlecenia – zawsze chętnie udzielimy pomocy i fachowej porady – Państwa ogród, to powód do naszej dumy – zależy nam na tym, aby przez długi czas stanowił źródło Państwa radości.

" Twój ogród może Ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci ogrodu."