Kostka brukowa

Kostka brukowa

##

Kostka brukowa

##


Kostka brukowa jest materiałem dającym nieograniczone możliwości aranżacyjne przestrzeni ogrodowej. Z uwagi na różnorodność kształtu, formatu, koloru i powierzchni można z niej wykonywać zarówno proste, jak i bardziej fantazyjne elementy. Za zastosowaniem tego materiału przemawiają wysoka trwałość oraz łatwość użytkowania i pielęgnacji.

Kostka brukowa przede wszystkim kojarzy się z alejkami ogrodowymi. Umiejętnie zaprojektowane ścieżki sprawiają, że przestrzeń ogrodowa nabiera  wyjątkowego charakteru. Współgrając kształtem, kolorem i ułożeniem kostki, mogą Państwo zyskać bezcenny element dekoracyjny, stanowiący spójną całość z otaczającą roślinnością.

Uniwersalność kostki brukowej pozwala wykorzystać ją do budowy palisad, krawężników, schodów ogrodowych i tarasowych, murków oporowych i ścianek ogrodowych oraz małych form architektonicznych, jak altany, grille, fontanny, drewutnie, baseny, domki na narzędzia i inne konstrukcje według własnej fantazji. Państwa ogród może stać się pięknym, a jednocześnie funkcjonalnym miejscem, gdzie odpoczną Państwo po pracy, spotkają się z rodziną i przyjaciółmi czy oderwą na chwilę od bieżących spraw.

Na Państwa życzenie zaaranżujemy nawierzchnie ścieżek ogrodowych, zaprojektujemy wybrane elementy, a następnie profesjonalnie wykonamy. Oferujemy również fugowanie, czyszczenie, odświeżanie i zabezpieczanie kostki brukowej. Z naszą pomocą mogą się Państwo cieszyć wybranymi dekoracjami przez długie lata.

Stworzymy ogród Twoich marzeńmiejsce Twojego relaksu…

Już ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów, parków i terenów zielonych.
Projektowanie ogrodów to nasza pasja, dlatego z taką przyjemnością oddajemy się naszej pracy.
Pozyskana przez lata pracy w branży ogrodniczej praktyka, doświadczenie oraz wiedza, którą wciąż pogłębiamy – pozwalają nam na oferowanie doskonałych rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań.Nasi klienci zarówno z okolic Bielska-Białej jak i innych regionów śląska rekomendują nas swoim znajomym.