Odśnieżanie

Odśnieżanie

##

Odśnieżamy Bielsko

##


Przez okres całej zimy oferujemy Państwu odśnieżanie. Odśnieżamy posesje, chodniki, ścieżki, drogi dojazdowe, place, parkingi oraz dachy.

Usunięcie zalegającego śniegu ma szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa Państwa rodziny, bliskich i osób, narażonych na przykre wypadki, związane ze śliskim podłożem, czy śniegiem, spadającym z dachu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, koniecznym do realizacji takich prac oraz wyspecjalizowanym personelem, posiadającym konieczne uprawnienia (zwłaszcza w aspekcie odśnieżania dachów oraz obsługi maszyn odśnieżających).

Odśnieżanie Bielsko to usługa, która sprawi, że Państwa codzienne życie stanie się łatwiejsze – gwarantujemy krótkie terminy, rzetelną obsługę i atrakcyjne ceny.

Stworzymy ogród Twoich marzeńmiejsce Twojego relaksu…

Już ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów, parków i terenów zielonych.
Projektowanie ogrodów to nasza pasja, dlatego z taką przyjemnością oddajemy się naszej pracy.
Pozyskana przez lata pracy w branży ogrodniczej praktyka, doświadczenie oraz wiedza, którą wciąż pogłębiamy – pozwalają nam na oferowanie doskonałych rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań.Nasi klienci zarówno z okolic Bielska-Białej jak i innych regionów śląska rekomendują nas swoim znajomym.