Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

##

Projektowanie ogrodów

##


Perfekcyjny ogród to miejsce, w którym można poczuć bliskość i zgodę z naturą, miejsce, w którym łatwo jest uciec od codzienności i problemów, miejsce – które zapewnia wyciszenie i ogromną radość, płynącą z energii roślin. Projektowanie ogrodów to kreatywna forma aranżacji przestrzeni zielonej, której celem jest uzyskanie harmonijnego połączenia sztuki, wykonanej ręką człowieka i naturalnego piękna świata roślin. Perfekcyjny ogród jest zawsze inny – bez wyjątku jednak, w każdym przypadku, musi odzwierciedlać potrzeby i pragnienia właściciela. Oprócz niekwestionowanego piękna, musi być także komfortową przestrzenią, z której z radością i swobodą będziecie Państwo mogli korzystać. Ogród to miejsce, w którym mamy chętnie spędzać czas, ciesząc się z każdej, przeżytej w nim chwili. Jesteśmy po to, aby zaprojektować taką przestrzeń dla Państwa.

Współpracę rozpoczynamy od wnikliwej analizy Państwa potrzeb, uzgadniamy oczekiwania, preferencje i priorytety. Zapoznajemy się ze specyfiką podłoża i warunkami mikroklimatycznymi. Przyjrzymy się uważnie ukształtowaniu terenu, nasłonecznieniu i obecnym zabudowaniom. Wszystko to badamy po to, aby móc przygotować dla Państwa projekt, który wpisze się we wszystkie niezbędne kryteria – zarówno pod kątem wizualno-estetycznym, funkcjonalnym, jak i pod kątem uwarunkowań oraz specyfiki terenu.

Z uwzględnieniem powyższych kryteriów tworzymy projekt, dzięki któremu możecie Państwo zwizualizować sobie swój przyszły ogród jeszcze zanim powstanie. Projekt przedstawimy Państwu w formie graficznej, na której będzie już bardzo dokładnie widać Państwa przyszły ogród. Po tym etapie możemy przejść do jego realizacji. Wcielenie go w życie odbywa się pod czujnym okiem profesjonalistów, z zapewnieniem najwyższych standardów jakości.

Stworzymy ogród Twoich marzeńmiejsce Twojego relaksu…

Już ponad 12 lat zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów, parków i terenów zielonych.
Projektowanie ogrodów to nasza pasja, dlatego z taką przyjemnością oddajemy się naszej pracy.
Pozyskana przez lata pracy w branży ogrodniczej praktyka, doświadczenie oraz wiedza, którą wciąż pogłębiamy – pozwalają nam na oferowanie doskonałych rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań.Nasi klienci zarówno z okolic Bielska-Białej jak i innych regionów śląska rekomendują nas swoim znajomym.