O nas


O nas

“Twój ogród może Ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi Ci ogrodu.”

Jestem ogrodnikiem z pasją, która towarzyszy mi od lat młodzieńczych. Swoją przygodę z ogrodnictwem rozpocząłem już w szkole średniej – ukończyłem technikum ogrodnicze, gdzie zdobyłem niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Od tej pory mogę powiedzieć, że ciągle “jestem w ogrodzie”. Po ukończeniu szkoły pracowałem w firmach zajmujących się usługami ogrodniczymi w Polsce, a przez krótki czas także za granicą. Przyszedł jednak moment, w którym uznałem, że czas na zmiany.  Postanowiłem otworzyć własną działalność i prowadzę ją do tej pory. Mam to szczęście, że ze swojej pasji, jaką jest zakładanie ogrodów, mogłem uczynić sposób na życie. Mam mnóstwo pomysłów i dzięki  pracy na własny rachunek mogę je realizować. Nieustająco się szkolę, aby nadążyć za zmieniającymi się trendami i rosnącymi wymaganiami klientów. Marzeniem moim jest, aby Państwo, poszukując sposobu na zagospodarowanie swojej przydomowej przestrzeni, znaleźli u nas spełniające Wasze oczekiwania rozwiązania i mogli cieszyć się pięknym i funkcjonalnym ogrodem. Nasza działalność to w tej chwili właściwie firma rodzinna. Swoją pasją zaraziłem bowiem żonę Dagmarę, która jest dla mnie nieocenionym wsparciem i pomaga mi przy prowadzeniu działalności. Mamy dwóch synów – Radka i Wojtka, których próbujemy zaprzyjaźnić z przyrodą i  wciągnąć w nasze ogrodowe wariactwo. Chyba z sukcesem – chłopcy chętnie wędrują po łąkach, interesują się i zbierają różnego rodzaju zioła i kwiaty. Możemy liczyć na ich pomoc przy koszeniu trawy, mają nawet własne kosiarki. Każdą wolną chwile staramy się spędzać na łonie natury. Sprzyja temu miejsce naszego zamieszkania. Bielsko i okolice to atrakcyjne miejsce dla wielbicieli piękna natury. Jednak najbardziej lubimy wyjeżdżać w Bieszczady, i to o każdej porze roku, gdzie podziwiamy zmieniający się krajobraz.


Poznajmy się

Paweł Czauderna

Vestibulum elit odio, egestas non facilisis eget, sollicitudin sed nunc. Cras pellentesque velit ut risus accumsan laoreet. Integer vestibulum, velit et venenatis placerat, urna velit venenatis erat, a dictum ipsum nisi sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ut est tortor.

Dagmara Czauderna

Vestibulum elit odio, egestas non facilisis eget, sollicitudin sed nunc. Cras pellentesque velit ut risus accumsan laoreet. Integer vestibulum, velit et venenatis placerat, urna velit venenatis erat, a dictum ipsum nisi sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ut est tortor.


Dla Ciebie możemy wiele

Jeżeli szukają Państwo firmy świadczącej usługi ogrodnicze w okolicy pięknego miasta Bielsko, to miejsce, w którym się Państwo właśnie znajdujecie, jest tym, którego szukacie. Projektowanie, zakładanie i pielęgnowanie ogrodów to nasza pasja, nią żyjemy i ona daje nam energię na nowe pomysły. Jeżeli marzą Państwo o nowym, pięknym i funkcjonalnym ogrodzie, na którego widok sąsiedzi poznają co to zazdrość, to my chętnie się jego stworzeniem zajmiemy.

Pomożemy równie chętnie, jeżeli Państwa ogród trochę się zaniedbał i trzeba mu przywrócić dawny blask. Polecamy się także na okoliczność gdy trzeba założyć lub skosić trawnik albo nie mają Państwo czasu na odśnieżanie posesji. Kompleksowa obsługa terenów zielonych oraz tych potrzebujących zazielenienia to oferta naszej firmy.
Wiemy, że dzięki nam świat może być piękny i staramy się, aby każdego dnia tego piękna było coraz więcej.

## Projektowanie ogrodów ## Perfekcyjny ogród to miejsce, w którym można poczuć bliskość i zgodę z naturą, miejsce, w którym łatwo jest uciec od codzienności

Read more

## Zakładanie ogrodów ## Zakładanie trawników to element aranżacji, bez którego żaden ogród nie może się obejść. W zależności od Państwa preferencji, oczekiwań wizualnych oraz

Read more

## Pielęgnacja ogrodów ## Nasza wieloletnia praktyka ogrodnicza pozwala nam zasugerować Państwu, że aby cieszyć się w pełni swoim ogrodem trzeba o niego dbać cały

Read more

Opinie klientów

W moim rodzinnym domu zawsze był ogród. Był on oczkiem w głowie i dumą mojej Mamy. Niestety z wiekiem Mama zaczęła podupadać na zdrowiu i nie miała już sił, aby się nim zajmować. Ja, mimo najszczerszych chęci, nie miałem czasu na prace w ogrodzie, a podejmowane raz na czas wysiłki nie przynosiły oczekiwanych efektów (...)

— Paweł z Wilamowic

Jestem właścicielem budynku usługowego na obrzeżach miasta, w którym wynajmuję pomieszczenia różnym firmom. Prawo w związku z posiadaniem budynku nakłada na mnie pewne obowiązki. Między innymi odpowiadam za odśnieżanie przebiegającego przy nim chodnika (...)

— Andrzej z Kóz

Po kilku latach gnieżdżenia się w mieszkaniu w bloku postanowiliśmy przeprowadzić się poza miasto. Od zawsze marzyliśmy o domku z ogrodem. Po budowie wokół domu pozostał mocno sponiewierany przez budowlańców plac, który w niczym nie przypominał wyśnionego zielonego miejsca z kwiatami (...)

— Anna z Bielska


Zadzwoń lub napisz do nas!

15 + 3 =
Profesjonalnie
zajmiemy się Twoim ogrodem.
Usługi ogrodnicze „Dbamy o ogrody” Paweł Czauderna
+48 668 260 354
 
NIP: 547-193-72-98
REGON: 240043420