Opinie klientów

Paweł z Wilamowic

W moim rodzinnym domu zawsze był ogród. Był on oczkiem w głowie i dumą mojej Mamy. Niestety   z wiekiem Mama zaczęła podupadać na zdrowiu i nie miała już sił, aby się nim zajmować. Ja, mimo najszczerszych chęci, nie miałem czasu na prace w ogrodzie, a podejmowane raz na czas wysiłki nie przynosiły oczekiwanych efektów. Dlatego zdecydowałem się na profesjonalną pomoc. Ogrodnik z firmy Czauderna przywrócił naszemu rodzinnemu ogrodowi dawną świetność, a jednocześnie zasugerował i, oczywiście za zgodą Mamy, wprowadził pewne zmiany. Zwiększyliśmy w ogrodzie udział trawnika, a także posadziliśmy więcej roślin, które nie wymagają specjalistycznej i czasochłonnej opieki, a zdobią ogród przez długi czas. Pozostawiliśmy część kwiatów szczególnie bliskich sercu Mamy. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci mają się gdzie bawić, Mama jest szczęśliwa mogąc zajmować się swoją małą rabatką, a ja jestem więcej niż zadowolony.

Andrzej z Kóz

Jestem właścicielem budynku usługowego na obrzeżach miasta, w którym wynajmuję pomieszczenia różnym firmom. Prawo w związku z posiadaniem budynku nakłada na mnie pewne obowiązki. Między innymi odpowiadam za odśnieżanie przebiegającego przy nim chodnika. Ponieważ powierzchnia przy budynku jest dosyć spora, bo znajduje się tam również parking i ciągi piesze najlepszym, wyjściem jest dla mnie wynajęcie firmy odśnieżającej. Zdecydowałem się na usługi firmy Czauderna Bielsko i nie żałuję wyboru. Co prawda ostatnie zimy nie były w Polsce zbyt śnieżne, ale Bielsko ma na tyle specyficzny klimat, że śnieg pojawia się tutaj dosyć często. Firma sama reaguje na opady, nie muszę ich specjalnie wzywać, odśnieżają przestrzeń wokół budynku oraz dach.  Nie dość, że wszystko mam elegancko odśnieżone, to nie muszę się martwić, że dostanę mandat albo ktoś mnie pozwie, bo pośliznął się na nieodśnieżonym placu.

Anna z Bielska

Po kilku latach gnieżdżenia się w mieszkaniu w bloku postanowiliśmy przeprowadzić się poza miasto. Od zawsze marzyliśmy o domku z ogrodem. Po budowie wokół domu pozostał mocno sponiewierany przez budowlańców plac, który w niczym nie przypominał wyśnionego zielonego miejsca z kwiatami. Zaczęłam szukać w internecie rad, jak zrobić z tego ogród, jednak w pewnym momencie poczułam, że to mnie przerasta. Wybór roślin i innych rzeczy przydatnych w ogrodzie jest przeogromny, musiałabym spędzić bardzo dużo czasu, żeby to wszystko przeanalizować i to bez żadnej gwarancji na sukces. A zależało nam, żeby ogród mieć jak najszybciej. Zdecydowaliśmy się więc na firmę świadczącą usługi ogrodnicze w okolicach Bielska. Pan Paweł profesjonalnie zajął się otoczeniem naszego domu. Jego firma zaprojektowała nasz ogród, od przebiegu ścieżek po wybór konkretnych roślin, uwzględniając nasze życzenia i sugestie. Następnie sami wszystko zrobili i posadzili. Mamy teraz piękny ogród, którego wszyscy znajomi i rodzina nam zazdroszczą, a my spędzamy w nim wolne chwile i relaksujemy się. Ja sama trenuję w nim swoje umiejętności ogrodnicze, a w razie problemów zawsze mogę liczyć na pomoc pana Pawła. Dziękujemy!